Харківщина відновлюється: мешканці продовжують отримувати гуманітарну допомогу, а Укргазвидобування запустило нову газову свердловину.

Громади Харківщини отримали гуманітарну допомогу та будівельні матеріали

Куп’янський, Ізюмський та Богодухівський райони отримали гумконвої. Зокрема, до Великого Бурлука та Куп’янська доправили 20 тонн продуктів. 

До Куп’янська також завезли будівельні матеріали для постраждалих будівель – понад 300 листів шиферу та майже 400 згортків брезенту, за підтримки партнерів з Міжнародного Комітету Червоного хреста. 

До Валківської міської громади передали 15 тонн теплого одягу, взуття та засобів особистої гігієни.

Ізюмська, Старовірська та оскільська громада отримали харчові набори – понад 6 тисяч пакунків. 

Отримання гуманітарної допомоги / t.me/synegubov

У Харківському регіоні запустили нову газову свердловину

Укргазвидобування запустило нову газову свердловину у Харківській області.

У компанії пояснили, що запуск став можливим завдяки оновленим геологічним даним, застосуванню новітніх технологій для інтенсифікації видобутку.

Це збільшить видобуток власного газу та допоможе реалізувати продукти, які наблизять Україну до енергетичної незалежності. 

«Додатковий видобуток газу допоможе стабільніше пройти цьогорічний опалювальний сезон», – зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

Нова свердловина зможе давати 140 тис. куб. м газу на добу.

Зображення: Нафтогаз

Деокуповані громади Харківщини отримали генератори від ООН

Громади Харківщини, які постраждали від окупації чи обстрілів, продовжують отримувати гуманітарну допомогу та будівельні матеріали.

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що за сприяння Управління Верховного комісара ООН з питань біженців Харківщина отримала потужні генератори. Їх передали в Борову, Ківшарівку, Балаклію, Куп’янськ-Вузловий, а також до Есхара й Докучаєвського.

Гуманітарна допомога / t.me/synegubov