Волонтери віддали 44 генератори військовим, зокрема 92 та 93 ОМБр. Ще 35 відправили в деокуповані селища Харківської області, які залишились без світла.

Зокрема допомогу отримали села:

  • Мосьпанове, Великі Проходи, Малі Проходи, Руська Лозова, Слатине, Прудянка, Цупівка, Топольське, Сніжківка тощо.

Генератори 7,5 кВт встановили у сільські ради, бібліотеки та шпиталь. А також у будинках людей в маленьких селах. Їх використовують для місцевого населення, зазначає колишня працівниця сільради Сенькового Куп’янського району: «У нас часто вимикають світло і, взагалі, у нас електроенергії пів року не було. Люди навіть елементарно не мали змоги набрати води зі свердловини чи зарядити телефон. Так само у нас були проблеми з газом, прийшлося шукати другий генератор у сусідньому селі, щоб заварити газову трубу».

Волонтери доставили генератори в деокуповані селища / Volonterska, Макс Бурцев

«Складно сказати (скільки коштували генератори — ред.), бо більшість генераторів ми не закупали самі, а отримували від наших партнерів. Половина з цієї кількості складає приблизно 120-130 тисяч грн за генератор 7,5 кВт. Чим менша потужність, тим, відповідно, менша ціна. На ті, що покупали самі, витратили близько $11 000», — зазначив засновник благодійного фонду «Волонтерська» Макс Бурцев.

Найближчим часом волонтери планують отримати ще 16 генераторів від партнерів, їх доставлять деокупованим містам і селам Харківщини.

Волонтери доставили генератори в деокуповані селища / Volonterska, Макс Бурцев

Volonterska

Благодійний фонд «Волонтерська» створили у квітні минулого року. Керівник організації — Максим Бурцев.

Засновник благодійного фонду «Волонтерська» Макс Бурцев / Олександр Магула, Gwara Media

Волонтери співпрацюють з благодійними фондами Razom for Ukraine, Nova Ukraine, «IТ Війська», Netherlands for Ukraine, Громада Українців Тюрінгіі та компаніями Dodo, Techstack LTD.

  • Volonterska разом з Молодіжної ради Харкова створили проєкт Relive з перебудови підвалів багатоповерхівок. Про їхній досвід читайте в матеріалі.

Працюйте задля перемоги та підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube і TikTok.