За два тижні спільний проєкт онлайн-сервісу авто Uklon та зоозахисної організації UAnimals за підтримки пса-сапера Патрона «Врятуй кудлатих від війни» зібрав 330 тисяч гривень.

Завдяки спільним зусиллям користувачів сервісу чотири притулки будуть забезпечені генераторами та запасом корму на зимовий період. Це: 

  • Гостомельський притулок для тварин; 
  • Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин», Чернігів;
  • Притулок Бондаренко, Миколаїв; 
  • Притулок для птахів Дмитра Желязка, Миколаїв.

Ініціатива «Врятуй кудлатих від війни»  спрямована на порятунок тварин, які втратили свої домівки та змушені жити у притулках. 

Громадська організація UAnimals продовжує збір коштів, щоб допомогти тваринам пережити холоди. Необхідна сума збору – 749 550 гривень. Ці кошти будуть спрямовані їжу, ліки, тени та генератори.

Підтримати збір можна за посиланням.

Нагадаємо, що UAnimals запустили міжнародну кампанію проти екоциду: «Ми вважаємо, що Росія, завдаючи колосальної шкоди екосистемі України, порушує чотири наріжні Женевські конвенції 1949 року та три додаткові протоколи до них. Ці міжнародні договори регулюють поведінку його сторін під час військового конфлікту. Крім того, Росія (як сторона, що підписала) порушує Конвенцію ООН про заборону військового або будь-якого іншого ворожого використання засобів впливу на навколишнє середовище (ENMOD)».