В Ізюмському районі поновлюють роботи щодо впровадження приміських автобусних маршрутів. Крім того, енергетики поступово повертають світло до деокупованих громад.

На деокупованих територіях відновлюють транспортне сполучення

Воно частково відновлене у Вовчанському районі. Зокрема, з Харкова люди можуть дістатися селища Старий Салтів, а звідти до Вовчанська.

В Ізюмському районі планують ремонтувати пошкоджені внаслідок військових дій дороги. У Харківській ОВА повідомляють, що для цього закупили будматеріали та уклали договори. Роботи розпочнуть, коли покращиться погода.

«Неможливо зараз поновити сполучення із Дворічною, бо не дозволяє безпекова ситуація. На інших напрямках ми плідно співпрацюємо із «Укрзалізницею». Там, де є можливість запуску електричок, ми здійснюємо підвіз пасажирів до залізничних станцій», — розповів начальник Управління транспорту Володимир Наконечний.

Загалом, на деокупованих територіях відновлять старі маршрути або створять нові, відповідно до потреб місцевих жителів та влади.

У поселення повернули електроенергію

Село Лещенки Дергачівської громади було знеструмленим рік через активні бойові дії. Лише після повного розмінування населеного пункту, енергетики змогли повернути світло понад 100 споживачам сьогодні, 16 березня.

У селі Маліївка Борівської громади світла не було з вересня: відступаючи, російські військові пошкодили підстанцію. Вчора фахівці «Харківобленерго» повністю заживили поселення.

  • Війська РФ обстріляли щонайменше 14 населених пунктів Харківщини: пошкоджено будинки та авто.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.