Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру директору фірми в заволодінні державними коштами.

Як встановило розслідування, у 2018 році держпідприємство уклало з цією фірмою угоди про закупівлю послуг з ремонту доріг:

  • Моначинівка — Прилютове,
  • Вільшана — Новоєгорівка,
  • Тавільжанка — Петропавлівка. 

«Проте директор ТОВ вирішив, що бюджетні кошти мають піти йому в кишеню. Він організував виконання робіт із використанням меншої кількості асфальтобетонної суміші, ніж було необхідно. Проте в офіційні документи службовець забезпечив внесення відомостей про те, що нібито все зроблено відповідно до умов договору», — зазначили в прокуратурі.

Обвинувачений директор фірми / Фото: Харківська обласна прокуратура

На рахунки ТОВ надійшли бюджетні кошти за роботу, яку фактично не виконали повноцінно. Через незаконні дії директора, держава втратила понад 2 млн гривень.

Від повномасштабного вторгнення РФ в Україну зруйновано чи пошкоджено 25,1 тисячі км доріг, з них на державних дорогах — 8,8 тисячі км.

Читати далі: Управління житлово-комунального господарства, транспорту та доброустрою Балаклійської міськради уклали угоду стосовно ремонту світлофорів із ТОВ «Дорсервіс Україна». Ремонтувати світлофори будуть по вулиці Соборна-Центральна. Вартість робіт 413 тисяч гривень. Управління уклало договір із підрядником без проведення торгів.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.