Департамент житлово-комунального господарства Харківської міської ради планує укласти угоду на послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень вартістю 48,3 млн грн. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Цей тендер опубліковано 25 липня 2023 року, а кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 02 серпня 2023 року.

До тендерної документації додано перелік парків та скверів, які мають озеленюватися та утримуватися, серед них: меморіал Слава, Сад імені Т.Г. Шевченка, лісопарк, Саржин яр та десятки інших.

Зазначимо, що Харків має власне спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд», метою створення та діяльності якого є забезпечення потреб з утримання, обслуговування, благоустрою, ремонту та створення нових об’єктів зеленого господарства.Предметом діяльності підприємства є зокрема поточне утримання, обслуговування, благоустрій, ремонт та створення об’єктів зеленого господарства; надання послуг юридичним та фізичним особам з озеленення, благоустрою, оформлення квітників, влаштування газонів, зрізування, зносу та посадки дерев, чагарників тощо; вирощування та реалiзацiя посадкового матеріалу квітково-декоративних та дерево-чагарникових культур; овочівництво, декоративне садівництво i вирощування продукції розсадників; оптова та роздрiбна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами (п. 3.2. Статуту).

Таким чином у місті є комунальне підприємство, яке вже займається озелененням та утриманням парків, пам’ятників, скверів та вулиць Харкова.

У розподілі видатків з бюджету міста Харкова рішенням 13 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 17.11.2022 №285/22 «Про бюджет Харківської міської територіальної громади на 2023 рік» виділено 678 670 707 гривень, така інформація вказана у додатку 2

Читайте також

Ґвара долучається до фотоконкурсу від Харківзеленбуду #мійквітучийхарків.

У центрі Харкова вирубують дерева – біля ХНАТОБу та на вулиці Сумській у Харкові поступово зникають молоді насадження.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!