Після впровадження візового режиму з росією документи на отримання візи в Україну подали майже 80 громадян рф. Наразі жоден росіянин її не отримав.

Про це в ефірі національного телемарафону заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко. За його словами, у МЗС та Держприкордонслужбі перевіряють усіх громадян Росії, які мають намір потрапити на територію України.

«За цей місяць, за наявною у мене інформацією, близько 80 громадян рф подали інформацію для отримання візи. Однак жоден з них не отримав ще візи, і, власне, перетнути кордон без візи ніхто з них не міг», — заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко під час марафону .

Візовий режим для громадян Росії почав діяти з 1 липня 2022 року.

Нагадаємо, що петицію про запровадження візового режиму для громадян РФ було зареєстровано на сайті президента України в середині лютого. Наприкінці травня Володимир Зеленський підтримав ініціативу. 17 червня уряд України ухвалив постанову про запровадження візового режиму для росіян.

Окрім введення візового режиму з рф, Кабмін планує змінити також умови набуття громадянства України. Для отримання українського громадянства необхідно буде скласти комплексний іспит зі знання основ Конституції України, історії України та української мови.