З нагоди Дня Української Державності у Верховній Раді України відбулося урочисте засідання, під час якого уряд подав законопроект щодо умов набуття громадянства України.

У день першого офіційного святкування Дня Української Державності Уряд зареєстрував проект Закону про внесення змін до Законів України «Про громадянство України» та «Про забезпечення функціонування української мови як державної» щодо умов прийняття до громадянства України. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Сьогодні Україна вперше офіційно відзначає День Української Державності. Символічно, що ми ведемо відлік нашої державності від року заснування Києва — центру прадавніх українських історичних земель. І символічно, що сьогодні наш Уряд подав до Верховної Ради проект закону щодо умов набуття громадянства України», — прокоментував Денис Шмигаль.

Як зазначив очільник Уряду, після ухвалення цього закону для отримання українського громадянства необхідно буде скласти комплексний іспит зі знання основ Конституції України, історії України та української мови. Ті ж, хто отримають громадянство за визначні заслуги перед Україною, або ті, хто проходять службу в Збройних Силах України й отримали громадянство, мають скласти три відповідні іспити протягом двох років із часу його отримання.

Зазначимо, що уряд активно працює над розвитком малого бізнесу та має погодити перші 500 грантів за програмою єРобота.