У Києві на полі стадіону Лівий берег відбувся матч 17-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому харківський Металіст-1925 приймав Олександрію з Кіровоградщини.

Обидві команди підходили до сьогоднішнього матчу, як представники нижньої частини турнірної таблиці. Перед грою Металіст 1925 розташовується на 11-й позиції, маючи у своєму активі 15 очок, то Олександрія йшла 13-ю та мала на два бали менше, ніж харків’яни.

У першому таймі команди демонстрували майже рівну гру з невеликою перевагою гостей з Олександрії. Перший гол у матчі забив олександрієць Скорко на 64-й хвилині, проте долю матчу вирішило видалення харків’янина Максима Жичикова, який на 71-й хвилин отримав другу жовту за фол.

Після цього команда Руслана Ротаня притиснула жовто-синіх та ще двома голами Родіона Плакси завершила цей поєдинок. Один із м’ячів він присвятив азовцям, діставши щиток з написом «коли повернуть захисників Маріуполя, скільки ще чекати».

Команда з Кіровоградщини переграла за всіма показниками Металіст-1925, завдавши 22 удари (11 по воротах). Воротар харківської команди Денис Сидоренко зробив 8 сейвів, але це не врятувало його команду від поразки.

«Олександрія була кращою. Нам просто не вистачило сил. У нашому чемпіонаті грають 1 гру за 14 днів, інші 3 гри за 9. Нам в першу чергу не вистачало свіжості, але через не можу не можемо зіграти. Після вилучення вже немає що коментувати», – розповів після матчу головний тренер Металіст-1925 Олег Голодюк після поразки 0:3.

Харківська команда йде на зимове міжсезоння з серією вже у 5 матчів без перемог, остання звитяга у підопічних Голодюка була аж 5 листопада над Чорноморцем (2:1).

Сезон відновиться в лютому 2024 року грою Металіста-1925 проти київського Динамо.

Металіст-1925 – Олександрія 0:3

Металіст 1925: Сидоренко – Безуглий, Курило, Євген Ткачук, Жичиков – Мартинюк, Габелок, Андрій Ткачук (Капінус 76) – Дмитренко (Ременюк 76), Борячук (Сидоров 46), Арі (Русин 46).

Олександрія: Шевченко – Скорко, Логінов, Кравченко (Савченко 57), Копина – Кулаковський, Сігєєв (Ващенко 87), Плакса – Шулянський (Калитвинцев 87), Кулаков (Андрійчук 80), Джевані (Безерра 57).

Попередження: Габелок 42, Жичиков 49, Андрій Ткачук 60, Жичиков 71 – Плакса 76, Сігеєв 82.

Вилучення: Жичиков 71.