«Металіст 1925» у Києві програв столичному «Динамо» 2:4 – фоторепортаж

Денис Глушко - 25 Лютого 2024 | 18:15

У Києві на полі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся матч 18-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому харківський «Металіст 1925» приймав столичне «Динамо».

Харків’яни після зимової перерви повернулися зовсім новою командою – ще торік в грудні команду очолив Віктор Скрипник, до нього долучилася ціла низка серйозних за мірками УПЛ гравців на кшталт Імерекова, Юрченка та Гармаша. Першим випробування для слобожан став матч з претендентом на єврокубки київським «Динамо».

Столична команда під час міжсезоння намагалася побудувати оборону, а от з атакою мала чималі проблеми – єдиною великою перемогою у товариських зустрічах була вікторія 5:1 над другим складом узбецького «Пахтакору». Власне Динамо навряд могло розраховувати на перемогу на класі, а от «Металіст 1925» мав би здивувати. Особливо вирізняється персона Дениса Гармаша, який, ймовірно, мав би показати свою кращу гру проти колишньої команди.

Матч відвідав нещодавно призначений президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко. Він поспілкувався з журналістами та сфотографувався з військовими, яких запросили на цю гру.

Майже одразу харківський клуб відкрив рахунок – Андрій Борячук неподалік від штрафного майданчику віддав п’ятою під удар Денис Гармашу, який влучив у дев’ятку воріт Бущана. Гра вирівнялася і вже столичні динамівці почали дедалі частіше загрожувати команді Скрипника – цілу серію моментів мали Попов, Бражко, Волошин та Ванат. Останній прямо в роздягальню на 43-й хвилині віддав передачу гольовий пас під сильний удар Кабаєва в лівий верхній кут – 1:1. У перерві Металіст-1925 замінив Гармаша, який вже мав попередження через грубий підкат прямою ногою проти Вівчаренка.

Другий тайм розпочався з боротьби та перекачування м’яча у центрі, проте поступово Динамо підтискало харків’ян до своєї половини поля. Це дало плоди – Шапаренко протягнув м’яч з лівої сторони, потім чого віддав до штрафного на Волошина, той – на дальню для Ваната, гол.

Уже за 7 хвилин Буяльський після передачі Шапаренка пропустив на Волошина. І якщо удар у ближній потягнув Мозіль, то добивання вже було за Буяльським – 1:3. Дуже швидко відквитав гол Фрімпонг – після миттєвої контратаки Юсов прострілив з правого флангу на Фрімпонга, який одразу ж замкнув передачу – 2:3.

За декілька хвилин кияни аналогічно ловлять на контратаці гравців Металіста-1925 та забивають четвертий гол – Шапаренко зайшов до штрафного, влучив у дальню від себе стійку, але відскок пішов у напрямку Ваната й той добив у порожні ворота. Останні хвилини пройшли в замінах у складі обох команд, проте нікому відзначитися не вдалося.

Металіст 1925 – Динамо 2:4

«Металіст 1925»Мозіль – Капінус, Імереков, Курило, Фарило – Червак (↕ Овусу Фрімпонг 70′), Габелок – капітан, Русин (↕ Бичек 80′), Юрченко (↕Самуель Стівович Обінайя 90′), Гармаш (↕ Юсов 45′) – Борячук.

«Динамо»: Бущан – Караваєв, Попов, Вівчаренко – Бражко, Шапаренко (↕ Шепєлєв 78′), Волошин, Буяльський – капітан (↕ Царенко 78′), Кабаєв (↕ Самба Діалло 90+2′) – Ванат (↕ Супряга 88′).

Голи: Гармаш 5′ (1:0), Шапаренко 43′ (1:1), Ванат 61′ (1:2), Буяльський 69′ (1:3), Овусу Фрімпонг 72′ (2:3), Ванат 75′ (2:4)

Попередження: Фарина 16′, Гармаш 30′, Шапаренко 33′,  Червак 45+1, Борячук 74′, Юрченко 83′, Овусу 83′, Курило 87′.

«Металіст 1925» у Києві програв столичному «Динамо» 2:4 / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа
Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.