Харків’яни не можуть перемогти в національному чемпіонаті восьмий матч поспіль. На цей раз очками обмінялися з черкащанами.

Підопічні Скрипника підходили до цього матчу з ненайкращим настроєм – у двох стартових турах цьогоріч не здобули жодного балу при тому опустившись у зону перехідних матчів. Вони стартували у 2024-му з поразки 2:4 від «Динамо» в Києві, після цього в гостях програли закарпатському «Минаю» – 0:2, тому команді з Харкова критично важливо було зачепитися бодай за очко.

Матч у першому таймі мав високих тем – команди часто порушували правила, але все ж намагалися показувати якісний футбол. Варто відзначити удар Бичека, який намагався забити з гострого кута, але воротар Пеньков відбив удар, попри загрозу отримати травму. Денис Гармаш також цілив у сітку воріт зі штрафного удару, але його так само заблокував воротар гостей, а з добиванням не склалося.

Після перерви боротьба не згасла і це втілилося одразу в декілька жовтих карток – одразу троє гравців ЛНЗ Рибалка, Насонов і Хобленко закінчували матч з «гірчичниками». Ближче до закінчення зустрічі – на 76-й хвилині Каплієнко бив другим темпом після кутового та влучив у руку захисника харків’ян Імерекову. Арбітр призначив пенальті, а Рибалки ударом у правий реалізував момент – 0:1 на користь черкащан.

Минає декілька хвилин і вже сам Сергій Рибалко грає рукою у власному штрафному майданчику після подачі Габелка – пенальті. Удар взявся били Владлен Юрченко – 1:1, так матч і закінчили.

Це перший заліковий пункт, зароблений харків’янами під орудою Віктора Скрипника. За даними Sofascore «Металіст 1925» завдав 12 ударів (6 у створ воріт) проти 6 ударів (2 у створ) у «ЛНЗ». Харківська команда більше володіла м’ячем – 56% проти 44% у гостей.

Нині команда Скрипника з 16 очками йде 13-ю у VBet Лізі перебуваючи у зоні перехідних матчів. У 21-му турі харківський «Металіст 1925» зіграє вдома проти львівського «Руху» 16 березня о 13:00. Гра відбудеться у Києві на стадіоні «Лівий Берег».

Металіст 1925 — ЛНЗ 1:1

Голи: Юрченко, 86 — Рибалка, 76

Металіст 1925: Проценко — Капінус, Імереков, Червак, Фарина — Габелок — Арі, Юрченко (Обінайя, 89) — Бичек (Овусу, 81) — Борячук (Юсов, 81), Гармаш.

ЛНЗ: Пеньков — Насонов, Саліху, Муравський, Каплієнко — Бар, Рибалка (Тарасенко, 90), Тілль (Шестаков, 46) — Яшарі (Олійник, 73), Молло (Хобленко, 58), Г. Пасіч.

Попередження: Юрченко — Бар, Рибалка, Насонов, Хобленко, Шестаков.

«Металіст 1925» програв «Минаю» в Ужгороді 0:2. Закарпатський «Минай» здобув першу перемогу цього сезону обігравши в Ужгороді харківський «Металіст 1925» – 2:0. Голи у ворота команди з Харкова забивали Сергій Корнійчук та Євген Скиба.

«Металіст 1925» у Києві програв столичному «Динамо» 2:4 – фоторепортаж. На полі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся матч 18-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому харківський «Металіст 1925» приймав столичне «Динамо».