Харків’яни не можуть перемогти в національному чемпіонаті вже дев’ять матчів поспіль – на цей раз у Києві безапеляційно програвши Руху в грі, яка тривала майже 100 хвилин.

Команда Скрипника підходила до цього двобою розташувавшись у зоні перехідних матчів. Під його орудою команда стартувала у 2024-му з поразки 2:4 від «Динамо» в Києві, в гостях програли закарпатському «Минаю» – 0:2, а за перше та поки єдине очко цьогоріч вдалося зачепитися лише тиждень тому – нічия 1:1 з «ЛНЗ».

Гості зі Львова вже у першому таймі забили чотири голи без відповіді, реалізувавши усі свої можливості біля воріт харківської команди. Перший м’яч з пенальті забив виходець Гваделупи Анже-Фредді Плюмейн, він же оформив дубль забивши і четвертий гол. Також у воротах Металіста 1925 відзначилися точними ударами Квасниця і Підгурський.

Другий тайм розпочався з видалення гравця львівської команди Віталій Роман ногами пішов у воротаря вдаривши його в обличчю зачепив Проценка. Спочатку арбітр дав жовту, проте VAR змінив це рішення – червона, а Рух залишився у меншості на 50-й хвилині гри. Голкіпера харків’ян Проценка з закривавленим обличчям замінив Мозіль.

Після подвійних замін у стані обох команд дещо пожвавилася, а харків’янам начебто вдалося відквитати один гол – після кутового навісна передача пішла у штрафний майданчик, де Русину вдалося заштовхнути м’яч у ворота Руху. За декілька хвилин цей гол скасували через офсайд

Уже за 10 хвилин захисник Металіста 1925 Імереков зорієнтувався у штрафному львів’ян і відправив м’яч у ворота – на цей час усе було за правилами, тому 1:4.

Арбітр компенсував 8 хвилин і до останньої миті команди грали у доволі високому темпі, але свою активність харків’яни не змогли втілити у голи.

Поки не може цьогоріч підопічні Скрипника розжитися перемогами – одна нічия при трьох поразках. Попереду на харків’ян очікує двотижнева пауза на матчі збірних. Наставнику та гравцям буде над чим задуматися. Наступний матч Металіст 1925 зіграє з сусідами у турнірній таблиці – луганською Зорею на виїзді 30 березня о 16:00.

Нині команда Скрипника з 16 очками йде 13-ю у VBet Лізі перебуваючи у зоні перехідних матчів.

Металіст 1925 (Харків) – Рух (Львів) 1:4

Голи: Імереков (84′) – Плюман (17′, пенальті 37′), Квасниця (20′), Підгурський (35′).

Попередження: Червак, Мозіль – Підгурський, Плюман.

Вилучення: Роман (50, небезпечна гра).

Металіст 1925: Проценко (Мозіль, 52′), Капінус (Фрімпонг, 82′), Арі Моура (Русин, 58′), Юсов (Жичиков, 82′), Гармаш, Червак, Бичек (Борячук, 58), Габелок, Імереков, Фаріна, Юрченко.

Рух: Ледвій, Сич, Дідик, Роман, Слюбик, Підгурський (Холод, 60′), Таллес (Лях, 51′), Пастух, Плюман (Рунич, 60′), Квасниця (Федор, 90+4′), Карабін (Теслюк, 90+4′).

Харківський «Металіст 1925» зіграв внічию 1:1 з «ЛНЗ». Харків’яни розжилися першими очками у 2024 році.

«Металіст 1925» програв «Минаю» в Ужгороді 0:2. Закарпатський «Минай» здобув першу перемогу цього сезону обігравши в Ужгороді харківський «Металіст 1925» – 2:0. Голи у ворота команди з Харкова забивали Сергій Корнійчук та Євген Скиба.

«Металіст 1925» у Києві програв столичному «Динамо» 2:4 – фоторепортаж. На полі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся матч 18-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому харківський «Металіст 1925» приймав столичне «Динамо».