Закарпатський «Минай» здобув першу перемогу цього сезону обігравши в Ужгороді харківський «Металіст 1925» – 2:0. Голи у ворота команди з Харкова забивали Сергій Корнійчук та Євген Скиба.

Минулого туру харківська команда не змогла скласти конкуренцію київському «Динамо», програвши 2:4 у Києві, на цей раз команді Скрипника протистояла остання команда чемпіонату, яка до цього матчу здобула 7 очок.

Господарі забили перший м’яч на 31-й хвилині – новобранець зимового міжсезоння закарпатців Корнійчук влучив у ближню дев’ятку воріт Мозіля.

«Металіст 1925» мав близько години, аби відіграти цей рахунок, проте на 59-й хвилині матчу підопічні Скрипника залишилися у меншості – за відмахування проти Вакули червону картку отримав Ростислав Русин. Зазначимо, що він буквально за 13 хвилин до цього вийшов на поле. Уже у додатковий час закарпатець Скиба замкнув подачу з кутового, закінчивши матч з рахунком 2:0.

Харків’яни сенсаційно програють у передмісті Ужгорода. Хоча команда Скрипника має серйозні плани на наступний сезон, проте нині перед нею стоїть більш прозаїчна задача – зберегти місце в еліті.

«Металіст 1925» пропускає у чемпіонатах України вже 12 матчів підряд. Команда з 15 очками посідає 13 місце у VBET лізі. У наступному турі на харків’ян чекає протистояння з черкаським клубом «ЛНЗ», матч відбудеться 8 березня о 15:30.

Минай — Металіст 1925 2:0

Голи: Корнійчук, 31′, Скиба, 90+1′.

Минай: Кемкін — Дмитрук, Чуєв, Нємчанінов (Скиба, 46), Прокопчук, Корнійчук — Ременяк (Матюшенко, 77), Вітенчук, Петько (Семотюк, 64), Вакула (Гунічев, 77) — Устименко (Попов, 76).

Металіст 1925: Мозіль — Капінус (Жичиков, 82), Імереков, Курило, Фарина — Червак (Русин, 46) — Арі, Габелок — Юрченко (Вачіберадзе, 82) — Юсов (Бичек, 67), Гармаш (Фрімпонг, 68).

Попередження: Червак, Петько — Імереков, Русин, Габелок

Вилучення: Ростислав Русин (Металіст 1925) (друге попередження) 59′.

Читайте ще

«Металіст 1925» у Києві програв столичному «Динамо» 2:4 – фоторепортаж. На полі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся матч 18-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому харківський «Металіст 1925» приймав столичне «Динамо».