Станіслав «Метро» Партала був фанатом футбольного клубу «Металіст» (Харків) та представником фанатського об’єднання Kharkiv City Patriots.

Він народився 5 жовтня 1984 року в Харкові. В другій половині 2000-х – на початку 2010-х підтримував «Металіст» на домашніх та виїзних матчах.

«Його найактивніші роки фанатського життя «Метро» припали на час розквіту українського навколо футбольного середовища, а сам він став справжньою легендою свого руху, адже був людиною вельми неординарною. Пов’язані з ним історії люди по всій країні переповідали один одному, а деякі з них варті того аби колись за ними зняли пригодницький бойовик», – розповідають у Трибуні Героїв.

Станіслав був серед групи патріотів, які зупинили проросійських бойовиків на вулиці Римарській у ніч з 14 на 15 березня. Пізніше він був в Одесі та брав участь у подіях 2 травня 2014 року. Згодом став одним з перших добровольців «Азову» на Донбасі.

А з початком повномасштабного російського вторгнення «Метро» став на захисті Маріуполя. Завдяки йому, а також таким як він Воїнам, місто трималося настільки довго.

2 березня 2022 року «Метро» отримав важке поранення, але продовжував керувати боєм і зумів вивести свій підрозділ у район зосередження, він сам загинув.

Читайте також

У Харкові відкрили меморіальну дошку загиблому Герою України Станіславу Парталі — фото. Її встановили на фасаді Харківської гімназії №111, де навчався чоловік.