Через посилення евакуацію містах та селах Харківської області вирішили розширити місця компактного проживання для ВПО.

Про це повідомляє пресслужба ХОВА.

У пресслужбі зазначили, що під час засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при ХОВА розглядали питання щодо забезпечення житлом переселенців та створення комфортних умов у МКП.

«Наразі посилюються евакуаційні заходи, розширено список населених пунктів із проведення обов’язкової евакуації в примусовий спосіб родин із дітьми. Маємо бути готові приймати більше людей», — сказав Євген Іванов, заступник начальника ХОВА.

На засіданні зазначили, що планують доповнити заклади, які зможуть використовувати як місця компактного проживання. В області визначено 54 місця тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Наразі на обліку маємо 529 тисяч ВПО, більшість із них — це жителі нашої області. Зокрема, 338 багатодітних сімей, майже 133 тисячі пенсіонерів, 25,5 тисячі осіб з інвалідністю та понад 97 тисяч дітей, зазначили в пресслужбі.

Також порушили питання щодо необхідності забезпечити контроль за підготовкою закладів охорони здоров’я до підписання договорів із Національною службою здоров’я України за пакетами реабілітаційної допомоги відповідно до вимог програми медичних гарантій. А відділення 2 надкластерних лікарень планують оснастити сучасним реабілітаційним обладнанням.

Крім того, обговорювали підготовку місцевих програм підтримки захисників та їхніх родин.Продовження роботи Групи Швидкого Реагування, завдяки якій у Харкові було законсервовано 12 об’єктів та один ліцей в області.

Читайте також

  • Пошкоджені домівки можуть розглядати дистанційно в межах «єВідновлення».