20 грудня 2023 року у футбольного клубу «Металіст 1925» з’явився новий тренер. Ним став 54-річний український фахівець Віктор Скрипник.

Про це повідомила пресслужба клубу.

Як зазначили у повідомленні, контракт розрахований на три роки.

«До тренерського штабу Скрипника увійдуть Григорій Ярмаш, Сергій Попов та Артемій Чернишов, з якими він працював у своїх попередніх клубах. Також продовжать працювати вже в штабі Скрипника Максим Цвіренко, Сергій Вольваков та Андрій Шабалін. Олег Голодюк також залишиться працювати у структурі клубу», — зазначили у пресслужбі клубу.

Що відомо про Віктора Скрипника

Віктор Скрипник народився 19 листопада 1969 року в Новомосковську на Дніпропетровщині. Вихованець «Дніпра». В Україні він грав за цю команду, а також у складі запорізького «Металурга».

У 1996 році став гравцем німецького «Вердера», у складі якого провів понад півтори сотні матчів. Після цього працював у клубі в молодіжних командах. Він очолював другий склад «Вердера», а після цього, у 2016 році, став головним тренером першої команди клубу. Таким чином, Віктор Скрипник став першим українським тренером, який працював на подібній посаді у європейському топчемпіонаті.

Після «Вердера» Скрипник працював у латвійській «Ризі», луганській «Зорі» та полтавській «Ворсклі», яку він очолював до завершення першої частини цього сезону.

Читайте також

  • Металіст-1925 у меншості розгромно програв Олександрії в заключному матчі року.