UNICEF надала ноутбуки для 66 навчальних закладів регіону і це лише в рамках першого траншу.

Директор Департаменту науки і освіти Харківської ОВА Олексій Литвинов повідомив, що загальна кількість переданих ноутбуків від UNICEF становитиме більш ніж 5 тисяч.

«Цей навчальний рік на Харківщині розпочнеться онлайн, саме тому необхідно забезпечити вчителів та викладачів пошкоджених та зруйнованих освітніх закладів необхідною технікою.

Ми проводили безліч нарад з різними міністерствами та з Офісом Президента і ухвалили, що наразі безпечнішим для учнів буде дистанційне навчання. Адже ми розуміємо, яким би оснащеним укриття не було, але ракета долітає до міста чи по області за дуже короткий час», – додав очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Формат онлайн-навчання запроваджується в усіх закладах – загальної середньої, фахової передвищої та вищої освіти. Це пояснюється тим, що більшість ракет вилітає з Бєлгородської області.

Час дольоту ракети – 30-40 секунд до Харкова і десь 50 секунд – до будь-якої точки Харківської області, а мінімальний час, потрібний, щоб спустити дітей у сховища, це 4-5 хвилин