Міністр освіти Оксен Лісовий відвідав «метрошколу» в Харкові — фото

Денис Глушко - 16 Лютого 2024 | 13:38

Під час свого візиту до Харкова та області міністр освіти і науки України Оксен Лісовий оцінив роботу підземної школи на станції метро «Університет». До нього долучився голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мунір Мамедзаде.

«Сьогодні наш пріоритет – повернути до очного навчання якомога більше дітей, зокрема через будівництво укриттів. На жаль, ми досі маємо території, де через безпекову ситуацію відновити очне навчання не можливо. Водночас девайси для дітей – це не лише про під’єднання до уроків, не лише про виконання домашнього завдання. Це також про можливість спілкуватися з однолітками, дізнаватися нову інформацію, отримувати підтримку від вчителів. Забезпечити їм такі можливості – для нас надважливо. Ми вдячні партнерам за надану підтримку», – зазначив Оксен Лісовий.

UNICEF передав 3600 потужних гаджетів для школярів та вчителів Харківської області. Вручення відбулося за участі міністра освіти і науки України Оксена Лісового, голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніра Мамедзаде, начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова та міського голови Харкова Ігоря Терехова.

Ноутбуки отримали:

  • Дергачівська громада – 980 ноутбуків;
  • Малоданилівська громада – 30 ноутбуків;
  • Роганська – 462 ноутбуки;
  • Вільхівка – 116 ноутбуків;
  • Чугуїв – 1115 ноутбуків;
  • Близнюки – 90 ноутбуків;
  • Донецька громада Ізюмського району – 46 ноутбуків; 
  • Валки – 120 ноутбуків;
  • Первомайський – 69 ноутбуків;

Загалом за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) заклади загальної середньої освіти та діти Харківщини в 2023 році отримали 13 700 ноутбуків, тоді як в Україні понад 90 тисяч.

Після передачі гаджетів дітям та педагогам, міністр освіти і науки відповів на питання харківських журналістів.

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий відвідав Харків / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа
Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий з учнями у Харкові / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа
Учні харківської «метрошколи» / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа
Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий та голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мунір Мамедзаде / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа
Діти Харківщини отримати ноутбуки для навчання від Unicef / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа
Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа
Діти Харківщини отримати ноутбуки для навчання від Unicef / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа
Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий відповідає на питання журналістів / Фото: Іван Самойлов, Ґвара Медіа

На цю тему

Міносвіти не приєднуватиме ХНПУ імені Сковороди до Каразінського університету. Міністерство освіти та науки України скасувало приєднання Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди до Харківського національного університету імені Василя Каразіна, про це під час брифінгу в харківській метро-школі розповів міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

«Це болісне питання»: Лісовий прокоментував ректорство в ДБТУ нардепа Одарченка в Харкові. Громадський активіст оскаржує посаду ректора Державного біотехнологічного університету, яку займає народний депутат Андрій Одарченко.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.