З-поміж майже 8 тисяч ноутбуків для викладачів регіону, Google передав 5895, Фундація Олени Зеленської – 1314 хромбуків, а UNICEF – 583, повідомляє ХОВА.

«Учні отримали майже 7400 планшетів і ноутбуків від Корейського агентства міжнародного співробітництва, ЮНІСЕФ, Міністерства освіти і науки України та за сприяння Віцепрем’єр-міністр – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук. Об’єднуємо всі зусилля, щоб покрити потребу в ґаджетах для онлайн-навчання. Робота в цьому напрямку ще триває», – розповів начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Комп’ютери здебільшого передаються учням шкіл на деокупованих територіях та у громади, які значно постраждали від ворожих обстрілів.

Читайте також

Красноградський район отримає 12 шкільних автобусів. Транспорт придбають коштом субвенції з державного бюджету для 6 територіальних громад району.

З Куп’янського району на Харківщині евакуювали 739 людей, з них 130 – діти — Синєгубов. Мова йде про обов’язкову евакуація, яка саме проходить у Куп’янському районі. Юридично це те саме, що примусова. За словами очільника регіону, це додатковий аргумент для евакуації.