Харківська область отримала 264,9 млн гривень, зокрема на облаштування укриттів: 225 мільйонів з держбюджету та майже 41 мільйон — з місцевих бюджетів. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу.

Їх планують витратити на будівництво двох нових укриттів у закладах освіти, 12 реконструкцій існуючих укриттів, додатково до 115 захисних споруд, які мають привести до ладу.

«Ми обрали населений пункт так, щоб це укриття могло служити не лише для закладу освіти, але і для дошкільного навчального закладу, а також для жителів того чи іншого району, селища або населеного пункту. Оскільки у цих громадах, де ми плануємо реалізувати проєкт, відсутнє навіть найпростіше укриття», — сказав Синєгубов.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

Також планується розробити 16 проєктів проєктно-кошторисної документації для початку ремонтів, реконструкцій та будівництва нових укриттів.

Загалом, у закладах освіти облаштовано 115 захисних споруд та 10 укриттів, які відповідають будівельним вимогам: у 17 дитсадках, 68 школах, 19 вишах та 21 профтехнічних закладах. Крім того, в закладах освіти облаштовано 407 найпростіших укриттів.

Читайте також

З початку навчального року в місті планують частково впроваджувати змішане навчання. Офлайн вчитимуться, зокрема, деякі школи та університети. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу.