З початку навчального року в місті планують частково впроваджувати змішане навчання. Офлайн вчитимуться, зокрема, деякі школи та університети. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу.

Школи

З 1 вересня на п’яти станціях метрополітену облаштують спеціальні класи, в яких будуть вчитися учні з 19 міських шкіл. Це 3% від загальної кількості шкіл по області.

«На 5-ти таких станціях йде облаштування відповідної території, яка не буде перешкоджати трафіку руху пасажирів метрополітену. Вона буде відповідати всім вимогам навчальних закладів, в тому числі захисної споруди», — зазначив т.в.о. начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Сергій Чабань.

Тимчасово виконуючий обов’язки Головного управління ДСНС України у Харківській області Сергій Чабань / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

На час навчання дітей у приміщеннях метрополітену посилять поліцейські патрулі, а працівники ДСНС чергуватимуть для забезпечення протипожежної безпеки.

«Вся решта навчальних закладів середньої освіти впроваджуватиме своє навчання в онлайн-режимі. Тобто жоден із тих закладів не виявив, умовно кажучи, таке бажання», — зазначив Синєгубов.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

Виші та коледжі

П’ять закладів вищої освіти також планують розпочати навчання у змішаній формі, серед них:

  • Харківського національний університет ім. Каразіна
  • Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця
  • Харківська державна академія дизайну та мистецтва
  • Харківський національний університет мистецтв ім. Котляревського
  • Харківський національний медичний університет

Крім цього, частково в офлайн вийдуть 12 коледжів та ПТУ.

Читайте також

Красноградський район отримає 12 шкільних автобусів — ХОВА. Шкільні автобуси придбають коштом субвенції з державного бюджету для 6 територіальних громад Красноградського району.