Шкільні автобуси придбають коштом субвенції з державного бюджету для 6 територіальних громад Красноградського району, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу 30 серпня.

Зачепилівська, Кегичівська, Наталинська, Сахновщинська, Старовірівська та Красноградська громади отримають автобуси, які підвозитимуть учнів до тих навчальних закладів, де можна відновити заняття в форматі офлайн або змішаній формі.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №418 було прийнято порядок щодо використання коштів у тому районі, який не перебуває в зоні активних або можливих бойових дій. У нас на сьогодні це один лише Красноградський район», — додає Синєгубов.

Субвенцією передбачено 31 мільйон 206 тисяч гривень на закупівлю автобусів.

Читайте також

Наталинська сільська рада у Красноградському районі оголосила тендер на ремонт трьох доріг загальною очікуваною вартістю 35 926 711,20 гривень. Про це стало відомо в результаті аналізу сайту Prozorro.

З Куп’янського району на Харківщині евакуювали 739 людей, з них 130 – діти — Синєгубов. Мова йде про обов’язкову евакуація, яка саме проходить у Куп’янському районі. Юридично це те саме, що примусова. За словами очільника регіону, це додатковий аргумент для евакуації.