Наталинська сільська рада у Красноградському районі оголосила тендер на ремонт трьох доріг загальною очікуваною вартістю 35 926 711,20 гривень. Про це стало відомо в результаті аналізу сайту Prozorro.

Зокрема, мова йде про капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна в селі Кобзівка Красноградського району вартістю 22,98 млн грн.

Крім того, за майже шість мільйонів гривень планується виконати ремонт по вулиці Івана Гулого на ділянці від а/д С-211713 під’їзд до села Кобзівка до будинку №2 по вулиці Молодіжна та ще майже сім мільйонів гривень хочуть витратити на капітальний ремонт дороги по вул. Богдана Хмельницького в селі Вільне Красноградського району Харківської області.

Варто зазначити, що можливі учасники торгів скаржаться на дискримінаційні умови – у коментарях до закупівлі просили вилучити вимогу щодо наявності в учасника досвіду виконання аналогічного договору саме в поточному році (2023), оскільки це дискримінаційна вимога, яка звужує коло учасників охочих взяти участь та обмежує конкуренцію.

Відповідь Наталинської сільської ради / Скриншот: prozorro.gov.ua

У сільській раді відповіли, що зміни будуть внесені до тендерної документації.

Читайте також

Стало відомо, куди спрямовує стипендію почесного громадянина Ярославський. Стипендію за звання «Почесний громадянин Харківської області» бізнесмен Олександр Ярославський перераховує на ліцей № 128 в Харкові.

У Терехова не змогли відповісти скільки гуманітарної допомоги передали Харкову під час війни. Харківська міська рада не надала відповідь щодо кількості гуманітарки, яку місто отримало з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.