На території Куп’янської міської територіальної громади змінюється час комендантської години. відповідне розпорядження підписав ТВО начальника Куп’янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич.

«Запровадити на території Куп’янського району з 1 вересня 2023 року до окремого розпорядження комендантську годину шляхом заборони перебування громадян на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, а також руху транспортних засобів на території Куп’янської міської територіальної громади з 18:00 до 6:00 годин», – йдеться в розпорядженні.

Таким чином на території Купʼянського району з 01 вересня 2023 року комендантська година триватиме з 18:00 до 06:00 у Дворічанській селищній, Кіндрашівській сільській, Купʼянській міській, Курилівській сільській та Петропавлівській сільській територіальних громадах.

Разом з тим на території Великобурлуцької селищної, Шевченківської селищної, Вільхуватської сільської територіальних громад з 01 вересня 2023 року комендантську година запроваджується з 20:00 до 06:00.

Читайте також

З Куп’янського району на Харківщині евакуювали 739 людей, з них 130 – діти — Синєгубов. Мова йде про обов’язкову евакуація, яка саме проходить у Куп’янському районі. Юридично це те саме, що примусова. За словами очільника регіону, це додатковий аргумент для евакуації.

У школах Куп’янська залишилося 1180 учнів. Деякі діти ще залишають в громаді, більшість виїхали на безпечнішу територію України або за кордон. 

Постійні прильоти та порожні вулиці: як живе прифронтовий Куп’янськ. Прифронтовий Куп’янськ у Харківській області розташований за 15 км від фронту. Місто серйозно постраждало від руйнувань на початку повномасштабного вторгнення, а також під час боїв за його звільнення у вересні 2022 року. Сьогодні ж воно постійно перебуває під обстрілами російських РСЗВ та систем С-300.