За час повномасштабного вторгнення кількість ФОПів в Україні сягнула 2 млн. У прифронтових регіонах зафіксована найбільша різниця між відкриттям та закриттям нових бізнесів.

У Харківській області з квітня 2022 року по вересень 2023 року закрилося 7,1 тисячі ФОПів. Так, Харківщина стала другою з усіх областей за кількістю втрачених підприємців. Найбільше бізнесів припинили свою діяльність у Донецькі області – 8,2 тисячі. Про це повідомляє Опендатабот з посиланням на дані ДП «НАІС».

За інформацією Опендатабота, у червні в Україні зареєстрували 31 тисячу 477 ФОПів. Це рекордна кількість за останні три роки.  В середньому, зараз на місяць реєструється близько 25 тисяч нових справ.

Як змінилась кількість ФОПів в регіонах / Інфографіка Опендатабот

Закривається ж в середньому на сьогодні близько 17 тисяч справ на місяць. І найбільше страждають прифронтові регіони або ті, де велися чи ведуться бойові дії.

Нагадаємо, з січня по травень цього року свій бізнес офіційно зареєстрували майже п’ять тисяч ФОПів. Крім того, за цей же період 447 осіб-підприємців обрали Харків у якості нової локації для своєї діяльності та змінили свою податкову адресу.

Читати також:

  • За пів року українці взяли майже 4 мільйони мікрокредитів.
  • Жителі Харківщини почали більше одружуватись порівняно з минулим роком.
  • Українці у червні відкрили рекордну кількість ФОПів за останні три роки.