У місті продовжують відкриватися нові бізнеси, що дає можливість відновлювати економіку.

Станом на 1 червня кількість фізичних осіб-підприємців у Харкові склала 118 912 осіб. Ще на початку року у місті працювало 119 743 ФОПи. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку 

«Довготривала російська агресія продовжує негативно впливати на стан бізнес-середовища міста. Так, протягом січня-травня 2023 року припинила діяльність 5301 фізична особа-підприємець. Перемістили бізнес з Харкова та змінили свою податкову адресу на іншу область або територіальну громаду протягом цього ж періоду 354  ФОП», – ідеться в повідомленні.

Попри це у місті продовжують відкриватися нові бізнеси, що дає можливість відновлювати економіку Харкова. З січня по травень цього року свій бізнес офіційно зареєструвати майже п’ять тисяч ФОПів. Крім того, за цей же період 447 осіб-підприємців обрали Харків у якості нової локації для своєї діяльності та змінили свою податкову адресу.

«Міська влада консолідує всі зусилля задля пошуку практичних рішень для подолання ключових проблем бізнесу, нівелювання негативних наслідків війни, залучення інвестицій, налагодження співпраці з органами державної влади та міжнародними інституціями», – підкреслили в департаменті.

Нагадаємо, на Харківщині 13 підприємців отримали гранти на загальну суму 2,9 мільйона у рамках урядової програми єРобота.

Фінансова допомога спрямована на започаткування та розвиток бізнесу в різних сферах. Серед них: краси, ремонту одягу, швидкого харчування, виготовлення меблів, прання та хімчистки.

  • Кошти отримали для відкриття кав’ярень, шоурумів, станцій сервісного обслуговування автомобілів та доставки домашньої їжі.
  • Розширення оптової торгівлі, забезпечення системами безпеки та розширення онлайн-магазинів.

єРобота — це урядовий проєкт, який надає гранти для започаткування та розвитку бізнесу. Він спрямований на активізацію підприємницької діяльності та стимулювання створення робочих місць.

Читати ще:

  • Які спеціалісти потрібні на Харківщині – вакансії тижня. Обласна служба зайнятості оприлюднила оновлений список актуальних вакансій: в регіоні актуальні 1410 вакансій, найбільш оплачувана – лікар ультразвукової діагностики, який може отримати 20 000 грн.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.