Учасники проєкту можуть запропонувати свої розробки, а представники Сил безпеки та оборони України оберуть найкращу та підпишуть з переможцем контракт на 1 мільйон доларів.

24 та 25 червня в межах проєкту Армія дронів відбудеться другий щорічний Drone Hackathon «Anti-Shahеd», під час якого учасники запропонують Силам оборони свої ідеї щодо боротьби з ворожими дронами. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

«Наша ціль — об’єднати талановитих розробників, інженерів, кіберспеціалістів та ентузіастів, які створять передові системи і технології для виявлення, відстежування та знищення ворожих дронів. Нові технології допоможуть боротися з ворожими дешевими шахедами та не витрачати потужні ресурси наших сил ППО», – ідеться в повідомленні.

Переможця конкурсу обиратимуть представники Сил безпеки та оборони України. Йому обіцяють контракт на 1 мільйон доларів на реалізацію або масштабування розробки, що знищуватиме ворожі дрони в українському небі.

Ви можете стати учасником хакатону, якщо:

  • маєте ідеї розробок та хочете отримати фінансування для реалізації ідей;
  • прагнете запітчити створені defense-tech розробки, які допоможуть боротися з ворожими безпілотниками і знищувати їх;
  • виробляєте БПЛА, які можуть бути ефективними на полі бою.

Щоб долучитися до хакатону, потрібно подати заявку на участь за посиланням.

Нагадаємо, раніше в межах Армії дронів уже відбувся перший Drone Hackathon. Із 30 сформованих команд, які презентували технологічні рішення в розвитку БПЛА, 6 стали переможцями. За пів року вони втілили свої ідеї в продукт, який продемонстрували на полігоні.

Читати також:

  • Мінфін планує оподаткувати волонтерські збори – деталі
  • В Україні розробили безпілотник «Хрущ»: як він працює
  • «Mil-Tech революція»: як харківські айтівці почали створювати ударні дрони – ВІДЕО

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.