Фінська філія правозахисної організації Amnesty International втратила близько 400 донорів після того, як міжнародна організація опублікувала звіт із критикою ЗСУ.

Виконавчий директор Amnesty International Finland Франк Йоханссон розповів, що цього тижня кількість людей, які припинили робити пожертвування, суттєво зросла.

«Остаточні цифри, мабуть, будемо бачити лише на початку вересня, коли буде отримана інформація про всі серпневі пожертви. Однак кількість тих, хто припинив допомагати організації, становить близько одного відсотка від усіх донорів.

Це була величезна помилка комунікації, яка призвела до втрати довіри», – повідомив очільник фінського представництва організації виданню mtvuutiset.fi.

Загалом же, за словами Йоханссона, близько 30 000 громадян є регулярними щомісячними донорами Amnesty у Фінляндії.

Нагадаємо: 4 серпня Amnesty International опублікувала заяву про те, що начебто українські війська ставлять під загрозу цивільне населення, створюючи бази та системи озброєння в населених житлових районах, зокрема в школах і лікарнях. Така інформація приголомшила українське суспільство та піддалася серйозній критиці як зі сторони офіційних посадовців, так і пересічних українців.