Загальна їх вартість складає майже 9 мільйонів гривень.

Бійці Головного управління розвідки Міністерства оборони України отримали шість бортів БПЛА «Лелека-100». Безпілотники, а також модулі цільового навантаження, батареї і набір для збільшення часу у повітрі вдалося придбати завдяки проєкту «Крила для ГУР». Про це повідомили у Головному управлінні розвідки. 

«Загалом у рамках ініціативи для ГУР МОУ зібрали 9,3 млн грн. На решту з зібраних коштів благодійники доукомплектують групу наших аеророзвідників акумуляторами для БпЛА, ноутбуками, генераторами, зарядними станціями та маскувальними сітками», – ідеться в повідомленні.

Довідка

«Лелека-100» – це український безпілотник, призначений для ведення аеророзвідки. Вони здатні залітати на глибину до 50 кілометрів від лінії фронту, розвивати швидкість до 140 кілометрів на годину, можуть підійматися на 1,5-2 кілометра вгору, мають нічну та денну відеокамери, здатні деталізувати зображення, передають ситуацію на полі бою командуванню, артилерії, ракетним підрозділам в режимі реального часу і в будь-яку пору доби та стійкі до перешкод.

Читати також:

  • Військовим на фронті передадуть ще 800 безпілотників українського виробництва
  • «Армія дронів» передала на фронт 300 квадрокоптерів Mavic 3T
  • Два українських комплекси Raybird-3 поповнили Армію дронів.