Це ударні та розвідувальні дрони, які допомагатимуть ефективно знищувати противника.

У межах проєкту «Армія дронів» на фронт відправлять ще 800 безпілотників українського виробництва. Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

«Чим більше у військових БПЛА, тим більша перевага на фронті, тому підсилюємо бійців «пташками» від Армії дронів. Це 800 безпілотників — дрони українського виробництва, які придбали за кошти з держбюджету», – ідеться в повідомленні.

До відправлення на фронт готують 500 DJI Mavic 3Е. Це розвідувальні дрони, які передають інформацію про позиції ворога та допомагають ефективно знищувати противника. Також українські військові отримають 300 ударних FPV-дронів Phoenix 03 Heavy UCAV, які чітко уражають пункти спостереження, бліндажі та бронетехніку як удень, так і вночі. 

У цій партії є ще 40 ударних коптерів Vampire. Дрони працюють з навантаженням до 15 кг та можуть виконувати задачі навіть у суцільній темряві.

Нагадаємо, українці за три дні зібрали 235 мільйонів гривень на 10 тисяч FPV-дронів в рамках операції «Єдність». 

10 жовтня Уряд розширив перелік товарів військового призначення та подвійного використання, які можуть імпортуватися без дозволу Держслужби експортного контролю. Відтепер дрони та сировину для виробництва боєприпасів і бойових частин можна буде імпортувати за спрощеною системою.

Також, раніше ми розповідали про 16-річного харків’янина Радомира Тютюнника, який разом з командою виготовляє дрони-камікадзе для українських військових. Наразі вони виготовили вже понад 50 квадрокоптерів.

Читати також:

  • «Армія дронів» передала на фронт 300 квадрокоптерів Mavic 3T
  • Два українських комплекси Raybird-3 поповнили Армію дронів.