Російські війська ударили з авіації по Вовчанську, Миколаївці, Голубівці, Іванівці, Кислівці, Табаївці Харківської області, йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Куп’янському напрямку українські військові відбили 18 атак російських військ в районах Синьківки, Петропавлівки, Табаївки, Берестового Харківської області.

На Слобожанському напрямку російські військові знаходяться у прикордонних районах, проводять диверсії з метою недопущення перекидання українських військ на загрозливі напрямки, нарощують щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 110 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Як раніше зазначав Сирський, Росія не припиняє ведення активних штурмових дій та здійснення інтенсивного вогневого ураження, а основні зусилля зосереджені на витісненні українських підрозділів з Куп’янського лісу та захопленні Синьківки.

Читайте також