У Харкові та області 2 травня подовжили графіки погодинних відключень світла з 3 до 5 годин.

Про це повідомляють у пресслужбі Харківобленерго.

Подовження графіків відключень світла пов’язані з проведенням відновлювальних робіт в Об’єднаній енергосистемі України.

Також в Обленерго зазначали, що через ремонтні роботи, які відбуваються на Харківщині, можуть виникати більш тривалі відключення електроенергії.

«Енергетики намагаються працювати якомога швидше, але обсяги робіт досить масштабні. До того ж під час повітряних тривог персонал має залишати об’єкти, на яких ідуть ремонти, через питання безпеки, і це також подовжує час виконання аварійно-відновлювальних робіт», — пояснили в пресслужбі.

Нагадаємо, енергетики відновлюють електропостачання для 150 жителів Київського району, які залишилися без світла у результаті обстрілу Харкова 1 травня.

Читайте також

  • Армія РФ планово накопичує війська на півночі Харківської області, однак темпи нарощування живої сили та техніки не змінюються впродовж 10 місяців, сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов. За його словами, «говорити про відкриття фронту на півночі Харківської області ще зарано». Він також зазначив, що російські військові відновили штурмові дії на Куп’янському та Лиманському напрямках, проте українські захисники стримують їхні спроби просунутися вперед.