Без світла залишилося 150 споживачів.

Енергетики відновлюють електропостачання для 150-ти жителів Київського району, які залишилися без світла у результаті ранкового обстрілу Харкова. Про це повідомили у Харківобленерго.

Як розповів начальник Центрального РЕМ Сергій Гасюк, внаслідок сьогоднішніх влучань по Харкову була пошкоджена повітряна лінія 0,4 кВ на території приватного сектора. 

За його словами, енергетики планують відновити електропостачання всім знеструмленим споживачам до кінця робочого дня.

Нагадаємо,

Сьогодні, 1 травня, росіяни завдали ударів по Київському району міста. За даними харківського міського голови Ігоря Терехова армія РФ обстріляла Харків двома керованими авіабомбами. За словами мера, внаслідок удару пошкоджено 13 приватних будинків. 

Одна авіабомба влучила в землю, інша – біля житлових будинків. Постраждалих серед мешканців немає. 

Читайте також

Армія РФ планово накопичує війська на півночі Харківської області, однак темпи нарощування живої сили та техніки не змінюються впродовж 10 місяців, сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов. За його словами, «говорити про відкриття фронту на півночі Харківської області ще зарано». Він також зазначив, що російські військові відновили штурмові дії на Куп’янському та Лиманському напрямках, проте українські захисники стримують їхні спроби просунутися вперед.