Організатори проєкту «Читальня» запросили Харківський літературний музей стати їхнім амбасадором.

Про це повідомили працівники Літмузею на своїй сторінці у Facebook.

Проєкт створив Lviv BookForum, спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. У рамках «Читальні» в п’яти областях — Запорізька, Київська, Миколаївська, Херсонська та Харківська — відкриють 131 пункт незламності з книжковими полицями та настільними іграми.

Графіка, де розташовані точки проєкту / Ілюстрація: facebook.com/litme.ua

«Списки книг ми сформували на основі рекомендацій та рейтингу партнерів проєкту «Барабука», а також орієнтувалися на запити від бібліотек та топ продажі найбільших книжкових сайтів, — пояснює програмна директорка Lviv BookForum Софія Челяк. — Список ігор ми формували, орієнтуючись на поради видавців настільних ігор. Ми сподіваємося, що наш проєкт стане додатковою підтримкою для громад, адже з початку повномасштабного вторгнення місцеві бібліотеки поповнювалися лише завдяки зусиллям волонтерів, і ми в межах проєкту посилимо роботу колег».

Кожне укриття проєкту «Читальня» матиме книги для дітей, художню літературу, нонфікшн, збірки віршів, настільні ігри — понад 75 найменувань.

Проєкт «Читальня» реалізується ГО «Форум видавців» за підтримки проєкту USAID Ukraine UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні в партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.