Валерія Залужного звільнено з посади. 

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 8 лютого, звільнив з посади головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного та призначив Олександра Сирського. Про це він повідомив у вечірньому зверненні.

«Я вдячний генералу Залужному за два роки захисту. Я вдячний за кожну перемогу, яких ми досягли разом і завдяки всім українським воїнам, які героїчно витягують цю війну на собі. Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України», – ідеться в повідомленні.

За словами Зеленського, під час сьогоднішньої розмови він запропонував Залужному й надалі залишатися «у команді Української держави».

Також Зеленський повідомив, що говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським.

«Відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда. Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача», – сказав він.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський та головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний зустрілися для обговорення оновлень у ЗСУ.

Читайте також

  • ТОП-5 фейків про Валерія Залужного у 2023 році.
  • Залужний прокоментував можливе звільнення мобілізованих зі служби після 36 місяців.