Обговорювали, яких оновлень потребують Збройні Сили України. 

Президент України Володимир Зеленський та головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний зустрілися для обговорення оновлень у ЗСУ. Про це вони повідомили у своїх соцмережах.

Головнокомандувач ЗСУ написав, що розмова була важлива та серйозна, на якій було прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

«В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом. Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України», – написав він.

Володимир Зеленський у своєму Телеграмі розповів, що подякував Залужному за два роки захисту України та запропонував йому і надалі бути в команді.

«Подякував за два роки захисту України. Обговорили, якого оновлення потребують Збройні Сили України. Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних Сил України. Час для такого оновлення – саме зараз. Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді», – йдеться у повідомленні.

Раніше КМІС проводив опитування, згідно з яким, у те, що між Володимиром Зеленським та Валерієм Залужним можуть бути певні розбіжності чи тертя, вірять 43% українців, з них лише 8% вважають, що ситуація дуже серйозна. 72% українців негативно поставилися б до відставки головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, якби така відбулась. Лише 2% респондентів поставилися до цього позитивно. Ще 21% мають нейтральне сприйняття цього, а 5% не змогли сформулювати свою думку.

Читайте також