Харківська кав’ярня «Кава Медіа» відкриває збір непотрібних російськомовних та радянських видань на перероблення. Отримані кошти спрямують на підтримку українських військових.

Умови прості: за принесені книги кав’ярня надає знижку на покупку кави. 1 книжка — 1 гривню віднімаєте від суми вашого замовлення.

«Хочемо показати те, що навіть макулатурою не маючи фінансової можливості можна підтримати ЗСУ. Гадаю, що немає в місті жодної людини, в якої б не було непотрібних книжок вдома. Вони завжди лежать, припадають пилом і ніхто не знає, що з ними робити. Викинути? Палити? Ні, краще здати та підтримати ЗСУ задля перемоги», — коментує засновник кав’ярні Ярослав Устіч.

Спочатку планувалося поставити ціль у 100 кг, чи може 500 кг, проте привʼязки до конкретної фінальної цілі не буде. Саме через це акція є безстроковою.

  • Адреса закладу: вул. Пушкінська, 63 (ст. м. Пушкінська). Кав’ярня працює щодня з 10:00 до 17:00.
  • Якщо ви з іншого міста, але бажаєте підтримати ініціативу – не проблема. Звертайтеся сюди. Надішлють усі умови та нададуть необхідні дані для доставлення поштою.

У Харкові триває дерусифікація: раніше на однойменній вулиці зафарбували портрет російського поета. Наприкінці грудня 2022 року затвердили перейменування театру імені Пушкіна. Тепер заклад має назву «Харківський академічний драматичний театр».

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.