Харківська кав’ярня «Кава Медіа» повертає збір непотрібних російськомовних та радянських видань на перероблення.

Мета акції незмінна — зібрати якомога більше макулатури, а всі отримані кошти передадуть на підтримку ЗСУ.

«Від того моменту, коли ми поставили акцію на паузу до моменту перезапуску, відбувалась трансформація ідеї. За цей період часу більше як 40 людей питали, чи збираємо ми ще книжки, просто приносили їх до нас (і ми все одно їх брали) та залишали свої телефони, аби ми повідомили про початок акції. Доводилось кожного разу відповідати, що ще не приймаємо та не маємо точної дати перезапуску. Це все відбувалось через пошук партнерів», – розповідає засновник кав’ярні Ярослав Устіч.

Умови прості: за принесені книги можна отримати подарунки від партнерів акції. Їхня кількість обмежена!

Квест-кімнати «Ізоляція»:

  • до 10 книжок – знижка 10%;
  • до 20 книжок – знижка 15%;
  • 21+ – знижка 20%.

Книгарня «Є»

  • 20+ книжок – постійна знижка на 10% в мережі книгарні.

Адреса закладу: вул. Пушкінська, 63 (ст. м. Пушкінська). Розклад роботи кав’ярні: понеділок-п’ятниця з 10 до 19, субота-неділя з 11 до 19.

Якщо ви з іншого міста, але бажаєте підтримати ініціативу – не проблема. Звертайтеся сюди. Надішлють усі умови та нададуть необхідні дані для доставлення поштою.

Акція триватиме до 30 листопада 2023 року.

Читайте також

У Харкові продовжується дерусифікація: раніше на однойменній вулиці зафарбували портрет російського поета. Наприкінці грудня 2022 року затвердили перейменування театру імені Пушкіна. Тепер заклад має назву «Харківський академічний драматичний театр».

Здай Пушкіна на Пушкінській: зібрано майже 3500 кг макулатури – дивіться як підбивали підсумки першої акції. Тоді харків’янам вдалося зібрати 3489 кілограмів макулатури, що конвертувалося у 16 645 гривень.