Спочатку змінять статутні документи, печатку. Нова назва на фасаді будівлі з’явиться згодом, повідомляють в Харківській ОВА.

Впродовж повномасштабного російського вторгнення заклад тричі постраждав від ворожих снарядів – прямих влучань не було, але вибухові хвилі та уламки пошкодили фасад будівлі й вибили вікна. Наразі вистави проходять у приміщенні з малою сценою, яке не опалюється.

«Харківська ОВА ще 1 березня підтримала ініціативу колективу театру про перейменування закладу. В нас було лише одне побажання – залишити слова «академічний драматичний театр», тому що це пов’язано з інституційною діяльністю закладу», – розповів директор Департаменту культури та туризму Харківської ОВА  Едуард Павленко.

За словами т.в.о. директора театру Олени Ткаченко, театр перейшов на український репертуар ще до введення воєнного стану. Було створено дві вистави – «Украдене щастя» та «Лісова пісня». Нещодавно відбулася прем’єра за твором Е. М. Ремарка «Полюби ближнього свого».

  • Нагадаємо, 24 грудня 2022 року депутати Харківської обласної ради ухвалили рішення про перейменування Харківського академічного театру імені О.С. Пушкіна. Відтепер заклад має назву «Харківський академічний драматичний театр».

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.