Частину коштів від продажу українських продуктів у закордонних супермаркетах передаватимуть на благодійність.

Про це повідомив співзасновник «українських полиць» Ucare. Цю ініціативу започаткували українські підприємці з міжнародним проєктом Food Tech Shelf.

Вони пояснюють, що 50 % з продажу спрямовуватимуть у благодійні організації, зокрема, у фонд Future for Ukraine. Фонд допомагає пораненим українцям, родинам переселенців та дітям, які постраждали від війни.

Також кошти будуть перераховувати на протезування та операції для захисників, які перебувають за кордоном та в Україні.

Зараз Ucare обговорює можливості співпраці на ринках Польщі, Великої Британії, Угорщини, Німеччини та США й хоче стати «містком» між європейськими ритейлерами та українськими виробниками.

Роботу над просуванням вітчизняних виробників на міжнародному ринку розпочали наприкінці вересня. Так, наразі українські продуктові полиці є в США та Великобританії.

Проєкт Ucare — приватна ініціатива, яка реалізується в співпраці з ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», а також у партнерстві з Crowe Erfolg Ukraine, що входить до десятки найбільших міжнародних аудиторських мереж, та за підтримки найбільшої агропромислової компанії України — МХП.

  • За час війни у Харкові зруйновано близько половини ринків.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.