На майдані Свободи у Харкові управлінню ДСНС та обласному центру екстреної медичної допомоги передали нові автомобілі від асоціації українців Люксембургу LUkraine asbl.

Усього в Україну планують привезти 112 автомобілів.

Нова техніка у центрі Харкова для управління ДСНС та обласного центру екстреної медичної допомоги / Олександр Магула, Ґвара Медіа

«Це сучасна техніка, яка допоможе нам оперативно виконувати завдання. І з гасіння пожеж, і надання допомоги людям. Проведемо навчання особового складу.

На жаль, у нас недостатньо автомобілів такого класу. Наявна техніка 1990-1995 років виробництва, нам необхідно її оновлювати», – коментує Начальник Головного управління ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв.

Асоціація LUkraine asbl була створена у 2014 році українцями Люксембургу. Поштовхом для створення став військовий напад Росії на Україну у 2014 році після перемоги Революції Гідності. Всі ці роки основною метою організації є збереження людського життя та розбудова української громади в Люксембурзі. Асоціація працює на волонтерських засадах та фінансується шляхом пожертв.

Нова техніка у центрі Харкова для управління ДСНС та обласного центру екстреної медичної допомоги / Олександр Магула, Ґвара Медіа

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.