У Золочівській громаді на Харківщині майже повністю відновили газ та електропостачання.

Відомо, що на сьогодні газ відновлено по всій території громади та у двох деокупованих населених пунктах. Електрику повернули до восьми прикордонних сіл.

Начальник Богодухівської районної військової адміністрації Анатолій Рисцов зазначив, що є райони, які досі залишають без світла, це села Гур’їв Козачок, Сотницький Козачок, Цилюрики та частково — Макарове Золочівської громади. Однак енергетики продовжують відновлювати електропостачання в ці райони.

Також у громаді вже відновили мобільний зв’язок, працюють відділення «ПриватБанку» й «Нової Пошти», продуктові магазини, кафе та аптеки.

Однак підприємства, що були розташовані тут зазнали значних руйнувань.

«Близько 60 % земель сільськогосподарського призначення в громаді не використовуються, багато руйнувань зазнали підприємства. Кожного дня ми спрямовуємо групи саперів туди, де потрібна допомога», – відзначив керівник Богодухівської РВА.

Нагадуємо, що триває прийом відновлення документів мешканців, чиє майно було пошкоджене внаслідок бойових дій. На підставі заяв складаються акти обстеження будівель. Людям, чиє житло були пошкоджені, забезпечать будівельними матеріалами.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.