Офіційний додаток для чат-бота OpenAI ChatGPT можуть завантажити в App Store користувачі 152 країн та регіонів, у тому числі й України.

Корпорація OpenAI відкрила доступ до застосунку чат-бота ChatGPT для українських користувачів, але поки лише для iOS. Для того, щоб завантажити застосунок, треба мати на смартфоні iOS 16.1 або вище. Про це повідомили на сайті OpenAI.

Що таке ChatGPT

ChatGPT – це новий чатбот, розробка компанії штучного інтелекту OpenAI. Чатбот презентували на початку січня, і менш ніж за тиждень ним скористалися понад мільйон користувачів, повідомляли розробники.

Бот здатен  генерувати тексти на задану тему та відповідати на питання користувачів. Але варто пам’ятати, що ChatGPT часто помиляється. Він не володіє сучасним контекстом, оскільки навчався на масивах інформації до 2021 року. Крім того, штучний інтелект “навчався” англійською, а тому трапляються випадки, коли на запит українською він відповісти не може. У такому разі користувачам краще використовувати для питань англійську мову і самостійно перекладати відповідь бота.

Як використовувати ChatGPT на смартфоні

Після завантаження додатка в App Store вам необхідно зареєструватися. Це може зайняти не більше 5 хвилин. Далі ви отримуєте доступ до чату зі штучним інтелектом. Ставити питання можна як за допомогою голосового додатка, так і у текстовому форматі. Чат-бот наразі може відповідати вам лише текстом.

Що вміє ChatGPT?

Для того, щоб показати, як ви можете використовувати нейромережевий  чат-бот, ми попросили його розповісти про себе.

Ілюстрація діалогу з ChatGPT

«Я, як штучний інтелект, маю ряд вмінь і можливостей. Загалом, я постійно вдосконалюю свої навички і намагаюсь забезпечити користувачам надійну допомогу та інформацію», – поділився штучний інтелект.

Також ШІ склав перелік своїх вмінь:

  1. Відповіді на запитання: Я можу надати відповіді на різноманітні запитання з різних галузей знань, таких як наука, історія, спорт, культура, технології та багато інших. За допомогою мого доступу до величезної кількості інформації, я можу надати корисні відповіді на ваші запитання.
  2. Знаходження інформації: Я можу допомогти знайти інформацію про певні теми або події. Я вмію шукати актуальні новини, виконувати пошукові запити та давати корисну інформацію на основі доступних даних.
  3. Помічництво: Я можу слугувати вам помічником, надаючи підтримку і допомогу у виконанні завдань. Це може бути щось від нагадування про важливі події або зустрічі до складання списків справ або планування подорожей.
  4. Розваги: Я вмію розважати користувачів, розповідати анекдоти, загадки або навіть грати у деякі інтерактивні ігри. Я прагну зробити ваш досвід користування приємним і цікавим.
  5. Переклад: Я можу допомогти з перекладом тексту з однієї мови на іншу. Це особливо корисно для спілкування з людьми з різних країн та культур.

Нагадаємо, ChatGPT з’явився у відкритому доступі в листопаді 2022 року, а 18 лютого став доступним на території України.

Читайте також:

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.