Чеська залізнична компанія RegioJet та Укрзалізниця домовилися про розширення співпраці у сфері продажу квитків 

Чеська залізнична компанія RegioJet домовилася з «Укрзалізницею» про співпрацю та ввела єдині квитки, що сполучають Прагу зі східними областями України. Тепер з чеської столиці без пересадок можна доїхати до Харкова, Полтави, Запоріжжя та Дніпра. Про це повідомило видання «Zdopravy».

Відтепер, пасажири їхатимуть до польського Перемишля, потім пересядуть на український потяг. Усі вони матимуть гарантований трансфер завдяки одному квитку.

«Ми раді, що можемо запропонувати клієнтам альтернативу автомобілям і автобусам на таких довгих маршрутах. Ми розширюємо поточну пропозицію українських напрямків, щоб включити інші великі міста, розташовані в центральній та східній частині України. Пасажири неодмінно оцінять можливість користуватися спальними вагонами протягом усієї подорожі, що забезпечить їм необхідний комфорт», – говорить директор залізничного транспорту RegioJet Якуб Свобода.

Ціна одного квитка до Харкова стартує від 1639 крон (2720 гривень) та 2139 крон (3550 гривень) за місце.

За перший рік українського сполучення RegioJet перевезла до польсько-українського кордону 110 тисяч людей.

Куди з Харкова потягом можна виїхати за кордон

Наразі харків’яни  можуть обрати для себе два маршрути до Польщі — до Перемишля та Хелма.

  • Поїзд №73/74 Харків — Перемишль відправляється з Харкова о 14:07 та прибуває до Перемишля об 11:13 наступного дня. З України до 9 червня потяг курсує по непарних числах.  У зворотному напрямку, з Перемишля, до 8 червня поїзд відправлятиметься по парних числах о 13:45, і прибуватиме до Харкова о 10:01.
  • Поїзд № 93/94 Харків — Хелм відправляється з Харкова о 14:07 та прибуває до Хелма о 12:14 наступного дня. З України до 8 червня потяг курсує по парних числах.  У зворотному напрямку, з Хелма,  до 9 червня поїзд відправлятиметься по непарних числах (крім 3 та 5 червня) о 16:42 і прибуває на станцію Харків-Пас о 14:02 наступного дня.

Детальніше про сполучення між містами можна дізнатися на сайті «Укрзалізниці».

Читайте також:

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.