Під час відновлення ліній електропередач на деокупованій території Харківщини загинуло 3 енергетики. Ще 12 отримали поранення. Про це на брифінгу повідомив заступник технічного директора по розподільчим електромережам «Харківобленерго» Олександр Кишинський.

З 12 поранених, у семи — важкі рани із втратою кінцівки, пояснює Кишинський.

Начальник служби ліній Куп’янського високовольтного району електричних мереж Роман Байбак загинув від підриву на міні у Куп’янську торік 27 березня. Начальник Харківського високовольтного РЕМ Андрій Власенков загинув 21 вересня 2022-го. Він підірвалися на автівці поблизу Гракового Чугуївського району. 27 квітня загинув водій Юрій Варченко: автівка з енергетиками підірвалася на протитанковій міні неподалік Токарівки Дергачівської громади.

Поблизу села Гракове транспорт енергетиків підірвався чотири рази. Загалом, найбільш замінованими районами є Чугуївський та Ізюмський — там, де проходила лінія зіткнення. За підрахунками компанії замінованими залишаються близько 7 тисяч км ліній електропередач.

Читати також: у Циркунах відновили світло та висадили алею. На новій алеї в центрі села висадили липи як символ відновлення.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.