Ще 99 населених пунктів Харківської області залишається без світла, розповів директор по розподільчим електричним мережам АТ «Харківобленерго» Олександр Кишинський на брифінгу, повідомляє Ґвара Медіа.

Зокрема, знеструмлені села в Чугуївській громаді, Ізюмській, Балаклії, Старому Салтові, Удах, Черкаських Тишках, Руських Тишках, Руській Лозовій тощо. Крім того, залишаються ще території, які не розглядають наразі для відновлення світла, оскільки вони розташовані на лінії зіткнення — це прикордонні міста та селища області, зокрема Вовчанська та Липецька громада.

Як зазначив Олександр Кишинський, у травні планують заживити 23 населені пункти. Однак, щоб розпочати роботи на територіях, де немає електропостачання, фахівцям необхідно дочекатися розміновування території. Наразі замінованими залишається 7 тисяч ліній електропередач.

Серед населених пунктів, які планують заживити у травні: Велика Комишуваха та Студенок (Ізюмський район), Мосьпанове (Чугуївський район), деякі населені пункти в Золочівській громаді.

Зазначимо, що з початку повномасштабного вторгнення було знеструмлено 450 міст та селищ на Харківщині — це Куп’янський, Ізюмський, Балаклійський, Барвінковий райони. Близько 30% області були під обстрілами та без світла.

  • 5 травня фахівці «Харківобленерго» повністю відновили електропостачання в Циркунах. На те, щоби повністю відновити електропостачання в селі, знадобилося понад пів року. Роботи розпочалися ще в жовтні 2022 року — після звільнення Харківської області від окупантів. Перші 100 споживачів були заживлені вже в грудні.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.