Зʼявився текст вето Президента України Володимира Зеленського на закон №9437 про виділення 573,9 мільйона гривень для музею Голодомору.

Нардеп Ярослав Железняк пояснює, що вето буває технічне, коли є потреба в правках та повне, коли закон взагалі відхиляють.

Закон про виділення грошей на музей Голодомору — це другий варіант. Тепер Верховній Раді треба набрати понад 300 голосів, аби подолати вето.

Володимир Зеленський пояснив свій крок тим, що насамперед треба ухвалювати рішення, котрі наближають перемогу України.

Пояснення Володимира Зеленського щодо вето на закон про виділення коштів на музей Голодомору / Фото: Ярослав Железняк

Президент України Володимир Зеленський відхилив законопроєкт №9437 про виділення додаткових 573,9 млн грн на завершення будівництва Національного музею Голодомору-геноциду.

Парламент на засіданні 13 липня проголосував надання додаткових коштів на завершення будівництва Національного музею Голодомору. Тоді підтримали 312 народних депутатів. Ним передбачалося фінансування добудови меморіального комплексу, який розташований у Києві.

Читайте також

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!