У Харківській обласній раді не змогли прийняти на баланс області створення сучасного Центру протезування та реабілітації.

Депутатка Харківської облради Алла Ройтблат зазначила, що голосування провалила фракція «Блок Кернеса — Успішний Харків», яку фактично контролює міський голова Ігор Терехов.

Як пояснює депутатка, Український науково-клінічний центр протезування та реабілітації» не працює з початку війни. Фахівці поїхали в інші регіони. Однак, у Харкові це найкращий із подібних центрів в Україні, який міг стати якісною базою для реабілітації та протезування в регіоні.

Щоб відновити роботу центру необхідно було зробити деякі кроки. Перший — прийняти його з державного балансу на баланс регіону, розповідає депутатка. За її словами Обласна рада та ОВА працювали пів року над цим. Намагалися долучити до проєкту благодійні організації.

28 липня на сесії міської ради, «Успішний Харків» не проголосував.

«Фракція «Блок Кернеса — Успішний Харків» не голосувала тому, що «Терехов схаменувся та вирішив, що цей заклад терміново потрібен саме місту». При цьому депутати не зважили навіть на те, що Харківська область — одна з найбільш постраждалих від вторгнення росіян», — каже Алла Ройтблат.

Проєкт рішення не набрав необхідну кількість голосів: підтримали лише 47 депутатів із 61 необхідних. «За» голосували представники «Слуг народу», Європейської солідарності», Блоку Світличної, позафракційні та деякі депутати з групи «Відновлення України». «Блок Кернеса — Успішний Харків» за це рішення не голосував.

Читайте також

  • Інститут протезування в Харкові проходить реорганізацію для відновлення роботи.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!