Парламент на засіданні 13 липня проголосував надання додаткових коштів на завершення будівництва Національного музею Голодомору.

Про це розповіла народна депутатка Євгенія Кравчук.

Законопроєкт №9437 підтримали 312 народних депутатів. Ним передбачається виділення 573,9 мільйона гривень на добудову меморіального комплексу, який розташовується у Києві.

«Заспокою скептиків, які хвилюються за державну казну: ініціатива не передбачає загального збільшення видатків державного бюджету на поточний рік. А от її реалізація допоможе досить швидко завершити вже розпочаті будівельні роботи, ввести обʼєкт в експлуатацію та гідно вшанувати пам’ять мільйонів жертв трагедії. Історична памʼять та справедливість – важливі як всередині країни, так і на міжнародному рівні. Переорана, після відкриття Музей Голодомору стане must visit для усіх іноземних гостей. Дякую сесійній залі за підтримку», — зазначила парламентарка на своїй сторінці у Facebook.

Вона також нагадала, що на платформі цього музею заплановано проведення основних офіційних заходів до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років.

Читайте ще

Нідерланди визнали Голодомор геноцидом українців. Палата представників Нідерландів схвалила декларацію про визнання Голодомору 1932–1933 років геноцидом українського народу.

Уряд Хорватії визнав Голодомор 1932–1933 років геноцидом українців. Хорватія стала 27 країну, яка визнала відповідну резолюцію.