Зупинки передбачені на станціях Мерефа, Лихачове, Лозова, Павлоград, Синельникове-2.

Укрзалізниця запускає додатковий нічний потяг з Харкова до Дніпра під номером 295/296. Поїзд відправлятиметься з Харкова по парних о 23:40 та прибуватиме до Дніпра о 05:05 ранку наступного дня. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці. 

У зворотному напрямку, з Дніпра, поїзд відправлятиметься по непарних теж о 23:40 та прибуватиме до Харкова о 05:05 наступного дня. 

Зупинки передбачені на станціях Мерефа, Лихачове, Лозова, Павлоград, Синельникове-2. У складі поїзда вагони категорії плацкарт, купе, люкс. 

У перший рейс поїзд вирушить 2 березня з Харкова та 3 березня — з Дніпра. 

Нагадаємо, у 2023 році ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» (КЕВРЗ) виконав капітальний ремонт з модернізаціями 13 електропоїздів, 3 з яких вже курсують за маршрутами Південної залізниці на Харківщині.

Журналісти Ґвари вже оглядали один із таких відновлених електропоїздів, які нині курсують залізницями України. Це капітально відремонтований потужностями Укрзалізниці потяг ЕПЛ9Т Луганськтепловозу.

На цю тему

В Україні досі офіційно не перейменували назви Південної та Південно-Західної залізниць. На даний час триває реалізація Програми дерусифікації інфраструктури залізничного транспорту АТ «Укрзалізниця», затвердженої рішенням правління залізничної компанії. Передбачається, що юридичні назви зазначених регіональних філій будуть змінені упродовж 2024 року.

В Укрзалізниці не надали даних щодо зарплат членів правління. Запит про заробітні плати голови та членів правління компанії за 2023 рік видання Ґвара спрямувала до акціонерного товариства «Укрзалізниця».